Завершено проведення пробного ЗНО-2014

У суботу, 29 березня, проведено другу сесію пробного зовнішнього незалежного оцінювання, у ході якої абітурієнти могли скласти пробний тест із математики, історії України, біології, географії або світової літератури. Пробне зовнішнє оцінювання було проведено з дотриманням процедур, що наближені до технології складання тестів, які відбудуться у червні цього року. Окрім навчальних навичок, пробне тестування дозволяє абітурієнтам отримати психологічний досвід участі у зовнішньому незалежному оцінюванні.

У Закарпатській області працювало 14 пунктів пробного тестування, явка абітурієнтів на пункти тестування склала більше 90 % – 1618 осіб.
Цього року учасники пробного тестування зможуть отримати оцінку в рейтинговій шкалі 100-200 балів (як на зовнішньому незалежному оцінюванні)!
Для отримання результату необхідно перенести відповіді з паперового бланку, заповненого під час тестування, до електронного. Відповідний сервіс має сторінка "Особистий кабінет" на сайті Івано-Франківського регіонального центру оцінювання якості освіти (http://test.if.ua).
Дізнавшись свій рейтинг після пробного тестування, Ви зможете ефективно скоригувати Вашу підготовку до зовнішнього незалежного оцінювання 2014 року.
Успіхів!