Шановні абітурієнти!

Третього червня відбудеться зовнішнє незалежне оцінювання з хімії.
На виконання тесту відведено 150 хвилин, загальна кількість завдань тесту – 60.

Рекомендуємо Вам заздалегідь ознайомитися з маршрутами доїзду до пунктів тестування.

Звертаємо Вашу увагу на те, що на вході до пункту тестування необхідно пред’явити:

Сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання;
паспорт або інший документ, серія та номер якого зазначені в Сертифікаті;
запрошення-перепустку для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні.

У разі відсутності одного з вищезазначених документів або пред’явлення копій Сертифіката, паспорта або іншого документа абітурієнт до пункту тестування не допускається.

При собі потрібно мати дві-три капілярні чи гелеві ручки з чорнилом насиченого чорного кольору, а також, за бажанням, прозору пляшку з питною водою.

Нагадуємо, що допуск абітурієнтів до пункту тестування триватиме з 10.15 до 10.50, початок зовнішнього незалежного оцінювання з усіх предметів – 11.00.

Пам’ятайте, що протягом часу, відведеного на складання тесту, абітурієнт не повинен мати при собі будь-яких засобів зв’язку, пристроїв зчитування, обробки, збереження та відтворення інформації, друкованих і рукописних матеріалів, що не передбачені процедурою тестування.
До уваги майбутніх абітурієнтів!

Інформуємо про те, що запрошення-перепустки для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні розміщено на інформаційних сторінках абітурієнтів.

Якщо через певні причини Ви не отримали запрошення-перепустку, надіслане поштою, то роздрукуйте його зі своєї інформаційної сторінки.