Загальні матеріали

Актуальні питання підготовки до пробного ЗНО 2016 року

zno

Про це йшлося на нараді 4 березня у Закарпатському інституті післядипломної педагогічної освіти.
У нараді взяли участь заступник директора Івано-Франківського регіонального центру оцінювання якості освіти Іван Любінець, представники департаменту освіти та науки Закарпатської ОДА, методисти центру ЗНО, інноваційних освітніх технологій да дистанційного навчання інституту та відповідальні за ЗНО у районах (містах) області. Окрім питань залучення персоналу та уточнення потреби у персоналі пунктів пробного тестування, на нараді обговорювалися також питання завершення реєстрації на основне ЗНО 2016 та порядок внесення змін до реєстрації.

Реєстрацію для участі в ЗНО-2016 завершено!

Реєстрація для участі в ЗНО 2016 року тривала з 1 лютого до 4 березня. Нагадуємо, що до 18 березня можна внести зміни до реєстраційних даних або усунути причини, що стали підставою для відмови у реєстрації.
Детальніше за посиланням: http://testportal.gov.ua/

 

ЗНО-2016 розпочнеться 5 травня

Міністерством освіти і науки затверджено Календарний план підготовки та проведення ЗНО в 2016 році, яким визначено дати проведення тестування з кожного навчального предмета, а також дати проведення основних заходів, що супроводжуватимуть проведення тестування у наступному році.

Навчання педагогічного персоналу пункту перевірки ЗНО

navchannja-zno-1

У Закарпатському інституті післядипломної педагогічної освіти, за участі заступника директора Івано-Франківського РЦОЯО Любінця І.Л. та методистів центру ЗНО, інноваційних освітніх технологій та дистанційного навчання ЗІППО Павлович-Іліньо З.В. і Меленевич І.М. відбувся навчальний семінар для педагогічних працівників Закарпатської області, які можуть залучатися до роботи у предметних експертних групах із визначення порогового бала «склав/не склав».

Відбулася нарада щодо проведення пробного ЗНО - 2015

Останні місяці – період інтенсивної підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання знань учнів. Перевірити рівень їхньої підготовки, опанувати правила і вимоги цього відповідального процесу допомагає пробне тестування. У 2015 році пробне зовнішнє незалежне оцінювання буде проводитися:
21 березня 2015 року – з української мови і літератури;
28 березня 2015 року – з англійської мови, біології, географії, іспанської мови, історії України, математики, німецької мови, російської мови, фізики, французької мови, хімії.