Про підсумки проведення ІІІ щорічного регіонального конкурсу „Найкращий відгук на сучасну дитячу прозу”

Н А К А З  №
від 8 грудня 2011 року м.Ужгород

Про підсумки проведення ІІІ щорічного регіонального конкурсу „Найкращий відгук на сучасну дитячу прозу”

Відповідно  до Положення про щорічний регіональний конкурс „Найкращий відгук на сучасну дитячу прозу”, затвердженого спільним наказом Міністерства освіти і науки, Міністерства культури і туризму, Державного комітету телебачення та радіомовлення від 21 серпня 2009 № 770/39/290, на виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 15 березня 2011 р.№ 231 „Про підсумки проведення ІІ щорічного регіонального конкурсу „Найкращий відгук на сучасну дитячу прозу”, з метою популяризації вітчизняної дитячої книги, розвитку читацької культури учнів 4-5 класів загальноосвітніх навчальних закладів та заохочення їх до систематичного читання сучасної української літератури, на протязі травня – листопада в області відбувся ІІІ щорічний конкурс „Найкращий відгук на сучасну дитячу прозу”.

Усього  в конкурсі взяло участь 7049 учнів 4-5 класів, що становить близько 30 % від загальної кількості учнів цього віку в області.

У ході конкурсу організаційними комітетами була проведена значна робота з пропаганди дитячого читання. Зокрема, учнями Міжгірського району було придбано 20 книг із серії «Сучасна дитяча проза». У навчальних закладах відбулися зустрічі із закарпатськими письменниками, що пишуть для дітей – Галиною Малик, Олександром Гаврошем, Вірою Фесенко, Марією Бумбар, Юлією Драгун. Бібліотеки навчальних закладів презентували книжкові виставки сучасних українських творів для дітей.

Згідно  із зазначеним Положенням районні, міські журі туру визначили переможців ІІ етапу конкурсу, надали звіти та по одній роботі від району, міста для участі у ІІІ, обласному етапі конкурсу.

Журі  конкурсу визначено переможців серед учасників ІІІ туру.

Відповідно  до рішення журі конкурсу

Н А К А З У Ю:

1. Визнати переможцями та нагородити дипломами і цінними подарунками від організаторів конкурсу:

за  перше місце – Кушиля Вадима, учня 5-А класу ЗОШ І-ІІІ ст. №5 з поглибленим вивченням англійської мови м. Берегова;

за  друге місце – Стегуру В’ячеслава, учня 4 класу Полянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Свалявського району;

за  третє місце – Штефаняк Крістіну, ученицю 4 В класу Ужгородської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №15.

2. Визнати найактивнішим учасником конкурсу серед навчальних закладів області та нагородити дипломом і бібліотечкою сучасної дитячої прози від видавництва “Грані-Т” Середнянську загальноосвітню школу І-ІІІ ст. Ужгородського району.

3. Відзначити подякою від організаторів конкурсу вчителів-наставників, учні яких стали переможцями конкурсу : Зуб В. Б. (ЗОШ І-ІІІ ст. №5 з поглибленим вивченням англійської мови м. Берегова), Бочко І. М. (Полянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Свалявського району), Янцо І.М. Ужгородської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №15, а також колектив Ужгородської центральної міської бібліотеки для дітей.

4. Провести нагородження переможців обласного етапу Конкурсу19 грудня 2011 року об 11 годині на базі читального залу бібліотеки Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти.

5. Начальникам управлінь (відділів) освіти міських рад та райдержадміністрацій відрядити переможців ІІІ етапу конкурсу та вчителів-наставників для участі у нагородженні. Витрати на відрядження віднести на рахунок закладів, що відряджають.

6. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника начальника управління освіти і науки облдержадміністрації Сопкову Г.І.

Начальник управлінняМ. Мотильчак