ЯК ПОЗБУТИСЯ ХІМІЇ В ОВОЧАХ ТА ФРУКТАХ?

На жаль, не завжди є можливість вживати в їжу натуральні продукти, вирощені з любов'ю і турботою на власному городі. Розпилення пестицидів може збільшити врожайність і захистити рослини від хвороб та шкідників. Але, на жаль, вони мають негативний вплив на наше здоров'я.
Як же вберегти себе від шкідливих речовин? Як позбутися хімії в овочах і фруктах?

Від нітратів і пестицидів можна частково позбутися: для цього овочі і фрукти потрібно правильно вимити і очистити.
КАПУСТА. Капусту, вирощену без шкідливих добрив, відрізняють тонкі листя і рівний колір. Не повинно бути темних плям. Велика частина нітратів міститься у верхньому капустяному листі і качані, тому їх потрібно викинути.
КАРТОПЛЯ. Цей овоч дуже добре вбирає шкідливі речовини. Якщо доводиться вибирати картоплю в магазині, то треба нігтем проткнути шкірку: почуєте дзвінкий хрускіт - все в порядку, картопля вільна від пестицидів. У картоплі нітрати збираються під шкіркою і в серцевині бульби, тому після того як картопля закипіла, воду необхідно злити.
КАБАЧКИ, ОГІРКИ, БАКЛАЖАНИ. Огірки за кольором повинні бути трав'яного кольору, якщо вони темно- зелені – їх перегодували нітратами. Якщо в огірку немає насіння, то він не годиться до вживання, в ньому багато шкідливих речовин. Перші кабачки і баклажани потрібно очищати від шкірки. Зріжте область плодоніжки - це найбільш отруйне місце.
ЗЕЛЕНЬ, САЛАТ, ПЕТРУШКА, КРІП. Найбільше хімії скупчується в прожилках та черешках. Зелень завжди вбирає нітрати і перед тим як додавати її в страви, вимочіть її  у воді до години.
ПОМІДОРИ. Чим товща шкірка помідора, тим більше він містить хімії. Не купуйте помідори оранжево-червоні. Біла м'якоть і товсті прожилки на зрізі - це сигнал великого вмісту хімії. А якщо вам таки трапилися неякісні томати, потримайте їх у прохолодній воді близько 1 години.
ВИНОГРАД. Щоб виноград зберігався довго його обробляють фунгіцидами. Щоб позбутися цієї речовини, виноград потрібно досить добре вимити.
КАВУНИ. Не купуйте кавуни, розрізані навпіл і обгорнуті в плівку - це хороша основа для розмноження бактерій і мікробів. Якщо кавун має товсті жовтуватого відтінку прожилки, значить його удобрювали. Можна провести невеликий тест: покладіть м'якоть на одну хвилину в стакан з водою, якщо вода поміняла колір - значить кавун підгодовували, якщо вона просто змутніла - ягода чиста.
ГРУШІ ТА ЯБЛУКА. Якщо плоди слизькі і липкі, значить вони оброблені дифенілом для  довгого зберігання. В Євросоюзі, США дифеніл заборонений через його сильні канцерогенні й алергенні властивості. Оброблені дифенілом фрукти потрібно очистити від шкірки.
БУРЯК, МОРКВА, РЕДИСКА. Краще вибрати ту морквину, що менш яскрава і не надто велика. Морквини-переростки - на 100 відсотків вирощені на хімічних добривах. Величезна кількість нітратів міститься у верхівках і кінчиках коренеплодів, обрізайте їх перед вживанням. Не купуйте буряк з закрученими хвостиками. З моркви обрізайте 1 см хвостика, позеленілу частину потрібно обрізати повністю, в ній міститься велика кількість хімікатів.
Щоб звести до мінімуму кількість вживаної хімії, потрібно вибирати овочі та фрукти вирощені на просторах нашої країни. Вони у багато разів «чистіші» імпортних. У нас не в таких кількостях використовують мінеральні добрива, з тієї простої причини, що у наших виробників немає грошей, щоб закуповувати добрива в таких кількостях як, наприклад, закуповують міндобрива в Америці, Голландії, Нідерландах, Туреччині. Та й гранично допустимі норми концентрації нітратів в Америці і у нас істотно відрізняються. Найбільш забруднені овочі та фрукти надходять до нас з Голландії, Туреччини, Ізраїлю, Єгипту.
Декілька порад при покупці овочів та фруктів:
При покупці слід уникати неприродно великих і рівних овочів.
Не купуйте овочі занадто яскравих кольорів, з товстим листям.
Овочі та фрукти повинні пахнути. Хоча б слабо. Ті, що не пахнуть - оброблялися «хімією».
Краще купувати місцеву сезонну продукцію. Вона не потребує сильної хімічної обробки, щоб пережити транспортування і довге зберігання. Та й збирають їх більш зрілими.
Обов'язково вимагайте у продавця документи на продукцію. В яких має бути вказано, де вирощувалися фрукти і овочі, коли були зібрані і скільки лежать на прилавку.
При виборі між овочами різних виробників, наприклад, в супермаркеті, зважте приблизно рівні за розміром плоди на долоні і беріть той, що важче. В ньому менше хімії.

А.С. Треніна,
методист обласного методичного кабінету
НМЦ ЦЗ та БЖД Закарпатської області