УВАГА! Проведення конкурсу "Учитель року – 2018" перенесено, дати буде повідомлено додатково!

6 лютого розпочато реєстрацію на ЗНО-2018

Увага! 6 лютого розпочато реєстрацію на ЗНО-2018, яка триватиме до 19 березня включно. Інформацію щодо її здійснення розміщено на сайті Українського центру оцінювання якості освіти http://testportal.gov.ua у розділі „Учасникам/Процедура реєстрації”.

„Я пам’ятаю…” — Героям Небесної Сотні

.

sotnya

Щороку 20 лютого відзначається День пам’яті Героїв Небесної Сотні. Ця важлива дата встановлена указом Президента України 11 лютого 2015 року з метою увічнення громадянської та національної відваги й самовідданості, сили духу і стійкості громадян та гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні.

The Listening Part of ZNO 2018: Challenge Accepted! (Підготовка до ЗНО з англійської мови 2018)

.

Dinternal Education – ексклюзивний представник видавництва Pearson (Пірсон) в Україні спільно з Закарпатським інститутом післядипломної педагогічної освіти запрошують вас взяти участь у семінарі-практикумі 6 березня 2018 у м. Ужгороді.

Як вберегтися від переохолодження взимку: правда і міфи

.

Гарячі напої, тепле взуття, імбир і правильне дихання допоможуть вам зігрітися в холодну зимову погоду.
Рясні снігопади, хуртовини і мороз... Для багатьох зима – це найбільш неприємна пора року, коли раз у раз доводиться шукати спосіб зігрітися. Деякі знаходять порятунок у теплих, громіздких речах, гарячих і навіть спиртних напоях. Однак чи правильно ми все робимо?

Уряд прийняв Держстандарт початкової освіти, що визначає, чому навчатимуть дітей у початковій школі з 1 вересня 2018 року

.

stand

Затверджено Державний стандарт початкової освіти, за яким навчатимуться першокласники з 1 вересня 2018 року. Відповідне рішення було прийнято на засіданні КМУ сьогодні, 21 лютого 2018 року.

Літературний квест – одна зі сходинок до реформи школи

.

kvest 6

Ми живемо в умовах високого розвитку інформаційного поля, тому потрібно постійно отримувати нові знання. Сьогодні ми розуміємо: бути гарним професіоналом – означає бути в постійному пошуку, зростанні, розвитку. Праця педагога відрізняється високою мобільністю, надзвичайною складністю, вимагає від нього глибоких та різнобічних наукових, професійних знань, умінь, навичок, що становлять основу професійної компетентності.

21 лютого – Міжнародний день рідної мови

.

мова-3

Українська мова об’єднує українців, ідентифікує, збагачує духовно, творить сильну непереможну націю. Це не просто засіб людського спілкування, це те, що живе в наших серцях. Змалечку виховуючи в собі справжню людину, кожен із нас повинен у першу чергу створити в своїй душі світлицю, у якій зберігається найцінніший скарб – МОВА.