• slide18 1
  • slide18 2
  • slide18 3
  • slide18 4
  • slide18 5

Ярмарок кар’єри у ВПУ № 3 м. Мукачева

.

jarm 2

Найважливіше в житті – вчасно відчути своє покликання і сказати собі: „Це – моє!”. У кожного свій шлях до усвідомлення того, як сповнити власне життя глибоким змістом. Непросто зробити вибір із-поміж багатьох сотень професій. Ярмарок кар’єри, що пройшов у Вищому професійному училищі № 3 м. Мукачева 14 листопада, призначений саме для тих, хто бажає визначитися зі своїм майбутнім.

День української писемності та мови в ПТНЗ Закарпатської області

.

mova 2

Щороку 9 листопада на честь вшанування пам’яті Преподобного літописця Нестора – послідовника творців слов’янської писемності Кирила і Мефодія – відзначається в нашій країні День української писемності та мови. Це свято встановлено в 1997 році Указом Президента України на підтримку ініціативи громадських організацій та з урахуванням важливої ролі української консолідації сучасного суспільства. Адже мова – це найдорожчий скарб народу, його найбільша духовна цінність та ознака, що дає йому право називатися нацією. Як засвідчує досвід: занепад мови – це зникнення нації. Тому, аби поглибити знання учнів про виникнення писемності, розвиток української мови, її історію, традиції; розкрити багатство і красу рідного слова; виховувати любов до батьківської мови та вдосконалювати культуру власного мовлення, в усіх професійно-технічних навчальних закладах області з нагоди свята організовано та проведено низку заходів.

Тести ЗНО з іноземних мов не ділитимуть на рівні В1 та В2

.

У 2018 році при проведенні зовнішнього незалежного оцінювання з англійської, іспанської, німецької та французької мов передбачено використання предметних тестів, які міститимуть завдання двох рівнів складності: академічного та профільного, а не рівня В1 та рівня В2, як передбачалося раніше. Відповідні зміни передбачені наказом Міністерства освіти і науки, що зараз перебуває на реєстрації у Міністерстві юстиції.

Півфінал конкурсу „Снігова королева ESTEL – 2017”

.

На базі Ужгородського вищого комерційного училища Київського національного торговельно-економічного університету відбувся півфінал конкурсу перукарського мистецтва „Снігова королева ESTEL – 2017”.

14 листопада – Міжнародний день логопеда

.

1499282790 logoped

14 листопада відзначають Міжнародний день логопеда ‒ професійне свято представників однієї з найбільш важливих професій.
За даними Національної радіокомпанії України, у 2011 році професія логопеда ввійшла у тридцятку найпотрібніших спеціальностей світу.

Традиційні та інноваційні технології на уроках словесності

.

 drah

Споконвіку все нове у методах навчання народжувалося саме у класі завдяки особистій винахідливості вчителів. І ось ця невпинна творчість у наймасовішій з лабораторій в світі – у шкільному класі – і народжує нову школу. Пошук йде повсюди…

Навчання супервізорів у гештальт-терапії

.

22885806 10212173391062492 1764644179837688472 n 1
На кафедрі педагогіки та психології Закарпатського ІППО уже давно розробляється та втілюється в практику допомоги вчителям курс гештальт-терапії. Із цією метою старший викладач Марина Василівна Лемак пройшла дворічне навчання в Словаччині.