Вступ-2022: пояснення щодо реєстрації електронних кабінетів без паперових сертифікатів НМТ (ЗНО)

.

pojasnnniaКоманда ДП «Інфоресурс» продовжує публікувати відповіді на актуальні запитання щодо вступної кампанії. Сьогодні розглянемо реєстрацію електронних кабінетів без паперових сертифікатів НМТ (ЗНО), а також зміни в конкурсних пропозиціях.

Правила поведінки у пожежонебезпечний період

.

pogega

Коли температура на вулиці зашкалює, варто нагадати про правила поведінки у пожежонебезпечний період, яких повинні дотримуватись громадяни, аби запобігти виникненню пожеж.
Прохання тимчасово не відвідувати ліси у період високої пожежної небезпеки. Важливо не допускати спалювання сухої рослинності, стерні, адже саме з цієї причини полум'я вогню нерідко перекидається на лісові насадження і може призвести до лісових пожеж та досягнути рівня надзвичайної ситуації.

Педагог у викликах воєнного часу

.

pedahohuvoennychasЕлектронний посібник укладено з розвідок науково-педагогічних працівників Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти. Мета збірника – висвітлення кола психологічних та дидактичних новітніх проблем, з якими стикаються учасники освітнього процесу в наш час, а завдання – озброїти педагогів-практиків необхідними знаннями, уміннями та навичками, привернути увагу до ідей гуманізму та етичних цінностей, що по-особливому звучать у ракурсі війни, ознайомити вчителя та вихователя методикою роботи в новітніх умовах, зокрема в часи воєнних подій в Україні в 2022 р.

Стратегічні напрями удосконалення освітньо-професійної програми 012 Дошкільна освіта в умовах ступеневої підготовки фахівців у ЗВО України

.

012-1

За участю Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії, Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти, Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, Вінницького гуманітарно-педагогічного коледжу, Чернівецького педагогічного коледжу 30 червня відбулася науково-практична онлайн-конференція з теми „Стратегічні напрями удосконалення освітньо-професійної програми 012 Дошкільна освіта в умовах ступеневої підготовки фахівців у ЗВО України".

Тривалість відпусток освітян відновлено

.

Snimok ekrana 2022-53 iВерховна Рада ухвалила законопроект, що врегульовує питання тривалості відпусток педагогічних і науково-педагогічних працівників.
Про це повідомив голова Комітету ВР з питань освіти, науки та інновацій Сергій Бабак, з посиланням на голосування парламентарів, що відбулося 1 липня.

Чим небезпечне купання у необстежених водоймах

.

pina

Часто люди забувають про заходи безпеки та купаються в непризначених для цього місцях. Та чистий на перший погляд ставок чи озеро, може виявитися розсадником серйозних захворювань. Купатися треба лише там, де є дозволи. Однак таких місць дуже мало, тож ми шукаємо хоч якусь водойму, де можна зануритися у прохолодну воду. Якщо дозволу на пляжі, де ви знаходитеся, немає, намагайтеся не купатися у водоймі зі стоячою водою.

Вступ – 2022: важлива інформація для вступника

.

osvitavsim

Відтепер основні дати вступної кампанії для обраної траєкторії вступу, контакти служби підтримки чи відеоінструкції з реєстрації електронних кабінетів можна знайти у чатботі «ОсвітаВсім», який створив ДП «Інфоресурс». Бот доступний у месенджері телеграму та прив'язаний до фейсбук-сторінки ДП «Інфоресурс».

Викладання зарубіжної літератури в умовах НУШ у 2022/2023 н. р.: реалії сьогодення

.

zarubizhna-1

«Дух радості пізнання – ось та ідейна й інтелектуальна атмосфера, яка повинна зараз панувати в школі» (Василь Сухомлинський).
На базі Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти завершилося додаткове за 30-годинною програмою педагогічних працівників закладів освіти області, які забезпечуватимуть викладання зарубіжної літератури в умовах НУШ у 2022/2023 н. р.

Декомунізація, освіта і національні меншини на Закарпатті: актуальні виклики й очікування

.

tokar-gnatkovych

Про актуальні проблеми сьогодення в регіоні, у світлі впливу російсько-української війни на освіту й соціумні настрої, подискутували з тими, хто зараз актуалізує питання національних освітньо-виховних та інформаційно-смислових наративів.